Zabawka dla najmłodszych - K's KIds - Miasto

K's KIds Miasto mata z samochodzikami

K's KIds Miasto mata z samochodzikami

Jest to zabawka, którą małe dziecko może cieszyć się niemalże od pierwszych tygodni życia. Warto ją kupić bardzo szybko, chociaż początkowo jej użytkowanie ograniczy się do funkcji grzechotek…ale wyjątkowych! Trzy autka to klasyczna grzechotka, która po poruszeniu wydaje charakterystyczne grzechoczące dźwięki. Trzy następne autka to tzw. piszczałki, które po naciśnięciu piszczą. Trzy ostatnie samochody natomiast po dotknięciu wydają szeleszczące dźwięki. Dla kilkumiesięcznego Malucha szczególnie ta ostatnia grupa samochodów będzie niezwykle fascynująca.   Nieco starszy Maluch w okolicy ósmego miesiąca odkryje kolejną niezwykle praktyczną cechę tej zabawki, a mianowicie możliwość pakowania samochodów do torby, którą można uzyskać poprzez złożenie maty w pół. Po upływie kolejnych tygodni, gdy Maluch zacznie stawiać pierwsze kroki bieganie z taką samodzielnie złożoną torbą (sklejoną rzepami) będzie niezwykle interesującą ale i bezpieczną zabawą.

  Tuż po ukończeniu przez dziecko dwunastego miesiąca życia zauważona zostanie następna ważna cecha tej zabawki, a mianowicie to że zestaw dziewięciu samochodów to nie przypadkowy zbiór kolorowych autek, ale pełniących ważne funkcje w mieście pojazdów. Są to takie auta jak:  
  • Karetka
  • Wóz policyjny
  • Straż pożarna
  • Betoniarka
  • Samochód lodziarnia
  • Taksówka
  • Autobus szkolny
  •  Dźwig
  • Wyścigówka.
  Za kierownicą każdego z tych samochodów siedzą różne zwierzęta, co dodatkowo przyciąga uwagę Malucha. Warto zwrócić uwagę, że każdy mały samochód wykonano z niezwykłą precyzją i dbałością o najdrobniejszy szczegół. Dodatkowo na spodzie każdego pojazdu znajdują się cyfry od jeden do dziewięciu. Kiedy dziecko jest starsze nareszcie może w pełni wykorzystywać potencjał tego zestawu i bawić się np. w tor wyścigowy umieszczając wszystkie samochody na macie-ulicy.

Zabawka dla najmłodszych - edukacyjna książeczka Fisher Price 'Liczymy zwierzątka'
Zabawka interaktywna dla dzieci - Kula Hula Vtech Baby
Zabawki dla czterolatka kreatywny zestaw edukacyjnych klocków Georelo Jungle
Statek piracki Xing Long Da Toys - zabawka do kąpieli dla rocznego dziecka
Edukacyjny traktor - interaktywna zabawka dla rocznych dzieci i dwulatków
Zabawki dla dwulatka chłopca lub dziewczynki oryginalna zjeżdżalnia Fisher Price