Zabawka dla najmłodszych - K's KIds - Miasto

K's KIds Miasto mata z samochodzikami

K's KIds Miasto mata z samochodzikami

Jest to zabawka, którą małe dziecko może cieszyć się niemalże od pierwszych tygodni życia. Warto ją kupić bardzo szybko, chociaż początkowo jej użytkowanie ograniczy się do funkcji grzechotek…ale wyjątkowych! Trzy autka to klasyczna grzechotka, która po poruszeniu wydaje charakterystyczne grzechoczące dźwięki. Trzy następne autka to tzw. piszczałki, które po naciśnięciu piszczą. Trzy ostatnie samochody natomiast po dotknięciu wydają szeleszczące dźwięki. Dla kilkumiesięcznego Malucha szczególnie ta ostatnia grupa samochodów będzie niezwykle fascynująca.   Nieco starszy Maluch w okolicy ósmego miesiąca odkryje kolejną niezwykle praktyczną cechę tej zabawki, a mianowicie możliwość pakowania samochodów do torby, którą można uzyskać poprzez złożenie maty w pół. Po upływie kolejnych tygodni, gdy Maluch zacznie stawiać pierwsze kroki bieganie z taką samodzielnie złożoną torbą (sklejoną rzepami) będzie niezwykle interesującą ale i bezpieczną zabawą.

  Tuż po ukończeniu przez dziecko dwunastego miesiąca życia zauważona zostanie następna ważna cecha tej zabawki, a mianowicie to że zestaw dziewięciu samochodów to nie przypadkowy zbiór kolorowych autek, ale pełniących ważne funkcje w mieście pojazdów. Są to takie auta jak:  
  • Karetka
  • Wóz policyjny
  • Straż pożarna
  • Betoniarka
  • Samochód lodziarnia
  • Taksówka
  • Autobus szkolny
  •  Dźwig
  • Wyścigówka.
  Za kierownicą każdego z tych samochodów siedzą różne zwierzęta, co dodatkowo przyciąga uwagę Malucha. Warto zwrócić uwagę, że każdy mały samochód wykonano z niezwykłą precyzją i dbałością o najdrobniejszy szczegół. Dodatkowo na spodzie każdego pojazdu znajdują się cyfry od jeden do dziewięciu. Kiedy dziecko jest starsze nareszcie może w pełni wykorzystywać potencjał tego zestawu i bawić się np. w tor wyścigowy umieszczając wszystkie samochody na macie-ulicy.

Zabawka interaktywna dla dzieci - Kula Hula Vtech Baby
Zabawka dla dziecka rocznego - Smily samochód sorter
Oryginalna zabawka edukacyjna dla 2 latka - Kasa sklepowa Dumel Discovery
Jak szybko i skutecznie sprzedawać na OLX, Allegro oraz Gumtree - używane przedmioty ogłoszenia
Sky Force Reloaded od Infinite Dreams prosta i wciągająca gra na androida
Zabawki dla dwulatka dziewczynki, chłopca - Leśny Park